Dziękujemy! za wysłane zapytanie.
Odpowiemy najszybciej jak to możliwe, aby potwierdzić realizację urodzin.

Pozdrawiamy

Zespół Wyjątkoweurodziny.pl
Niestety! Twoje dane nie trafiły do naszej bazy danych.

Pamiętaj aby uzupełnić poprawnie wszystkie pola.

Spróbuj jeszcze raz wypełnić formularz.
Jeżeli błąd się powtórzy prosimy o kontakt pod adresem: kontakt@wyjatkoweurodziny.pl lub telefoniczny: 600889988
imię i nazwisko dziecka:
wiek dziecka:
data przyjęcia:
telefon kontaktowy:
adres emailowy:
pakiet urodzinowy:
dodatkowe atrakcje:
uwagi:
podaj wynik:7+9:


 
MINI
MIDI
MAXI

Skradziony Sekret
1500
1500
1500

Filmowe
1600
2500
2800

Misja: URODZINY
700
950
1300

Skarby piratów
650
950
1250

Indiańska przygoda
650
950
1250

Urodzinowe laboratorium
600
850
1100

Kosmiczna podróż
650
950
1250

W podwodnej krainie
650
950
1250

Gry miejskie
650
950
1900

Kradzież diamentów
1300
1300
1300

Urodzinowa Mafia
1100
1100
1100

Na tropie zagadki
650
950
1250

KsiężniczkI i rycerze
650
950
1250

Warsztaty kosmetyczne
650
950
1250

692 004 700

WARSZTATY KOSMETYCZNE

Warsztaty robienia ekologicznych kosmetyków to świetny pomysł na atrakcyjne i kolorowe urodziny. Podczas 2h zabawy każdy będzie mógł spróbować sił w łączeniu kolorów, zapachów, formowaniu kształtów, a owoce swojej pracy będzie można zabrać na pamiątkę do domu! Urodziny są nie tylko ekscytująca przygodą, która zaowocuje własnymi kosmetykami, ale tez nauką tworzenia zdrowych i bezpiecznych dla środowiska kosmetyków z produktów fair trade.

650zł

KOLOROWE MYDEŁKA

W trakcie 1h warsztatu każdy będzie miał możliwość stworzenia unikalnego mydełka glicerynowego według swojego projektu. Poznamy historię mydła i brudu, nauczymy się łączyć kolory i tworzyć nowe barwy. Na deser zostanie tworzenie kompozycji zapachowych i poznanie ze wszystkimi dodatkami i formami, które będziemy mogli wykorzystać. W trakcie oczekiwania na zastygnięcie mydełek wykorzystamy niezwykłe właściwości mydła do... zabawy bańkami mydlanymi w różnych kształtach i kolorach! Na koniec udekorujemy wykonane prace, żeby można je było zabrać na pamiątkę do domu, a później z dumą używać.

zamów

950zł

KOLOROWE MYDEŁKA I PACHNĄCE POMADKI

W trakcie 1,5h warsztatu każdy będzie miał możliwość stworzenia unikalnego mydełka glicerynowego według swojego projektu. Poznamy historię mydła i brudu, nauczymy się łączyć kolory i tworzyć nowe barwy. Na deser zostanie tworzenie kompozycji zapachowych i poznanie ze wszystkimi dodatkami i formami, które będziemy mogli wykorzystać. W trakcie oczekiwania na zastygnięcie mydełek wykorzystamy niezwykłe właściwości mydła do... zabawy bańkami mydlanymi w różnych kształtach i kolorach! Na koniec udekorujemy wykonane prace, żeby można je było zabrać na pamiątkę do domu, a później z dumą używać.

Każdy będzie tez miał możliwość skomponowania własnej autorskiej pomadki na bazie naturalnych olejów, masła shea i innym komponentów. Dowiemy się, co jest ważne i na co uważać w składzie kosmetyków, by potem wykorzystać zdobytą wiedzę przy tworzenia autorskich przepisów, które zapiszemy na stykietach.

zamów

1250zł

KOLOROWE MYDEŁKA, PACHNĄCE POMADKI I MUSUJĄCE KULE DO KĄPIELI

W trakcie 2h warsztatu każdy będzie miał możliwość stworzenia unikalnego mydełka glicerynowego według swojego projektu. Poznamy historię mydła i brudu, nauczymy się łączyć kolory i tworzyć nowe barwy. Na deser zostanie tworzenie kompozycji zapachowych i poznanie ze wszystkimi dodatkami i formami, które będziemy mogli wykorzystać. W trakcie oczekiwania na zastygnięcie mydełek wykorzystamy niezwykłe właściwości mydła do... zabawy bańkami mydlanymi w różnych kształtach i kolorach! Na koniec udekorujemy wykonane prace, żeby można je było zabrać na pamiątkę do domu, a później z dumą używać.

Każdy będzie tez miał możliwość skomponowania własnej autorskiej pomadki na bazie naturalnych olejów, masła shea i innym komponentów. Dowiemy się, co jest ważne i na co uważać w składzie kosmetyków, by potem wykorzystać zdobytą wiedzę przy tworzenia autorskich przepisów, które zapiszemy na stykietach.

Uwieńczeniem imprezy będzie stworzenie kolorowych i pachnących kul do kąpieli opartych na naturalnych olejach, mleku i ulubionych zapachach. Każdy będzie mógł sobie wybrć kształ tworzonej kuli, a gotowe produkty pięknie zapakujemy, aby przed użyciem mogły jeszcze nacieszyć oczy...

zamów

  • cena każdego pakiety skalkulowana jest na 10-tkę dzieci, przy większej ilości cena wyliczana jest indywidualnie,
  • Każdy pakiet zakłada opiekę dwóch animatorów,
  • Zapewniamy wszelkie produkty potrzebne do produkcji kosmetyków.

organizacja urodzin dla dzieci | imprezy dla dzieci | urodziny dziecka | urodziny dla dzieci Warszawa | przyjęcia urodzinowe


pozostałe serwisy grupy Seraf Art & Marketing


nasi Partnerzy: