Dziękujemy! za wysłane zapytanie.
Odpowiemy najszybciej jak to możliwe, aby potwierdzić realizację urodzin.

Pozdrawiamy

Zespół Wyjątkoweurodziny.pl
Niestety! Twoje dane nie trafiły do naszej bazy danych.

Pamiętaj aby uzupełnić poprawnie wszystkie pola.

Spróbuj jeszcze raz wypełnić formularz.
Jeżeli błąd się powtórzy prosimy o kontakt pod adresem: kontakt@wyjatkoweurodziny.pl lub telefoniczny: 600889988

 
MINI
MIDI
MAXI

Skradziony Sekret
1500
1500
1500

Filmowe
1600
2500
2800

Misja: URODZINY
700
950
1300

Skarby piratów
650
950
1250

Indiańska przygoda
650
950
1250

Urodzinowe laboratorium
600
850
1100

Kosmiczna podróż
650
950
1250

W podwodnej krainie
650
950
1250

Kradzież diamentów
1300
1300
1300

Urodzinowa Mafia
1100
1100
1100

Na tropie zagadki
650
950
1250

KsiężniczkI i rycerze
650
950
1250

692 004 700

KIM JESTEŚMY

Kreatywnie spędzamy czas z Dziećmi... bo najbardziej nie lubimy nudy!

Lubimy trudne wyzwania i wymyślanie nowych zabaw... bo do animacji podchodzimy z pasją!

Profesjonalizm i kompetencje to nasze atuty... bo wiemy jak ważny jest właściwy rozwój Dziecka.

Radość na małych buźkach jest dla nas najważniejsza... bo to dla nich tak bardzo się staramy!

Estera

Skończyła animację społeczno- kulturalną na Uniwersytecie Warszawskim oraz pedagogikę specjalną na APS, a aktualnie studiuje psychologię. Jest animatorem z wieloletnim stażem, współpracuje z nami już od 2009, każdego roku zdobywając nowe umiejętności i doświadczenie. Tą wiecznie uśmiechniętą osobę zazwyczaj znajdziecie z pędzelkiem w dłoni uważnie tworzącą na dziecięcych buziach przepiękne malunki. Esti ekspresowo nawiązuje kontakt z dziećmi i świetnie się czuje w zadaniach, gdzie główną rolą animatora jest spontaniczna, kreatywna zabawa. Prywatnie pasjonatka podróży, niestrudzona ekploratorka Hiszpanii.

Kaja

Studiowała malarstwo na Akademii Sztuk Pięknych, aktualnie studentka pedgogiki wczesnoszkolnej, od wielu lat pracuje z dziećmi a w naszej ekipie już od sześciu. Rodzinne tradycje cyrkowe przejęła z mlekiem matki i może to wytłumaczy zamiłowanie do przebieranek, figlów i zmian fryzur! U nas Kaja pracuje od 2008 roku, bo zaczynała jeszcze w liceum plastycznym malując dzieciakom buzie i modelując najróżniejsze cuda z balonów. Świetnie sprawdza się w roli Dzwoneczka, jest również niezastąpiona na każdych urodzinach dla maluchów.

Asia

Prawdziwa osobowość wśród naszych animatorów. Wspaniale radzi sobie w kontakcie z dziećmi, a duże doświadczenie w pracy wychowaczej sprawia, że potrafi poradzić sobie nawet z najtrudniejszymi jednostaki :) Rzadko kto widzi Asię w wydaniu codziennym, bo nie wiadomo jak to jest ale, kiedy ją nie spotkać zazwyczaj wciela się w księżniczki, elfy i wróżki i inne cuda. Najlepiej sprawdza się w roli księżniczki, a z tym to już trzeba się urodzić...

Marta

Pracowita i niezawodna animatorka, która swoim optymizmem i humorem zaraziła już niejedną duszę. Poradzi sobie nawet z najtrudniejszymi zadaniami, a ogromne doświadczenie zdobyte podczas pracy z dziećmi na eventach, koloniach, wycieczkach, półkoloniach, w zhp, wolontariacie czy urodzinach pozwala jej zawsze wyjść z sytuacji i na poczekaniu zaaranżować fajną zabawę. Najczęściej spotkacie ją na urodzinach pirackich. Prywatnie aktorka amatorskiego teatru Paradox oraz pilot wycieczek.

KaLiNa

Kalina skończyła kulturoznawstwo na UKSW a pracuje z nami od 2011. Kalina to urodzona aktorka, blisko związana jest z teatrem. Dlatego też najczęściej spotkacie ją na urodiznach filmowych i fotograficznych. Z odwagą i humorem wkracza w dziecięcy świat zabaw i fantazji, rozsiewając naokoło swój uśmiech i pozytywną energię.

Kinga

Absolwentka wydziału pedagogicznego, na co dzień pracuje z dziećmi 3 – 6 letnimi jako nauczyciel w przedszkolu, prowadzi również terapię indywidualną z dziećmi. W pracy chętnie wykorzystuje wiedzę nie tylko z zakresu pedagogiki i animacji, ale i różnych dodatkowych kursów i szkoleń, m.in. bajkoterapii, ruchu rozwijającego, muzykoterapii. Animacja imprez dla dzieci, jak sama przyznaje przynosi jej na tyle dużo przyjemności i satysfakcji, że postanowiła dalej się specjalizować podejmując studia na wydziale psychologii. Cierpliwość i serdeczność, którymi emanuje w pracy z Dziećmi, ma na nie niemal terapeutyczny wpływ, a sympatię i zaufanie Dzieci oraz ich rodziców zdobywa ciepłem, pomysłowością, odpowiedzialnością i sercem, które wkłada w każdą minutę spędzoną z maluchami. 

organizacja urodzin dla dzieci | imprezy dla dzieci | urodziny dziecka | urodziny dla dzieci Warszawa | przyjęcia urodzinowe


pozostałe serwisy grupy Seraf Art & Marketing


nasi Partnerzy: