Dziękujemy! za wysłane zapytanie.
Odpowiemy najszybciej jak to możliwe, aby potwierdzić realizację urodzin.

Pozdrawiamy

Zespół Wyjątkoweurodziny.pl
Niestety! Twoje dane nie trafiły do naszej bazy danych.

Pamiętaj aby uzupełnić poprawnie wszystkie pola.

Spróbuj jeszcze raz wypełnić formularz.
Jeżeli błąd się powtórzy prosimy o kontakt pod adresem: kontakt@wyjatkoweurodziny.pl lub telefoniczny: 600889988

 
MINI
MIDI
MAXI

Skradziony Sekret
1500
1500
1500

Filmowe
1600
2500
2800

Misja: URODZINY
700
950
1300

Skarby piratów
650
950
1250

Indiańska przygoda
650
950
1250

Urodzinowe laboratorium
600
850
1100

Kosmiczna podróż
650
950
1250

W podwodnej krainie
650
950
1250

Kradzież diamentów
1300
1300
1300

Urodzinowa Mafia
1100
1100
1100

Na tropie zagadki
650
950
1250

KsiężniczkI i rycerze
650
950
1250

692 004 700

 

Atrakcje dla dzieci w Warszawie i okolicach


Coś specjalnego

Chcesz dostarczyć swemu dziecku kilka niezapomnianych chwil, które na zawsze pozostaną w jego pamięci? W takim razie zdecyduj się na nieszablonowe rozwiązania urodzinowe! 

Nic nie ucieszy malucha lepiej niż zaprojektowany specjalnie dla niego błyszczący tatuaż (oferujemy tatuaże brokatowe, wodne lub z henny), zamykanie w bańce lub możliwość poskakania na trampolinie. Wszystkie atrakcje dla dzieci są prowadzone przez wykwalifikowanych doświadczonych pedagogów.

Aby uświetnić urodziny Twojego Dziecka dobierz dodatki, które uatrakcyjnią przyjęcie! Podane ceny dotyczą imprezy do 10-ciu osób. Przy większych imprezach cena wyliczana jest indywidualnie – zapytaj o nią poprzez Formularz kontaktowy. Jeśli wybrałeś urodziny w opcji midi lub maxi, niektóre z opcji dodatkowych znajdują się już w cenie pakietu zgodnie z jego opisem.

 

ATRAKCJE:

Zamykanie

w bańce

200zł

Zamykanie Dzieci w wielkiej bańce mydlanej to nie lada przygoda urodzinowa dla każdego malucha!

Czytaj więcej...

Zamykanie w bańce

200zł

Zamykanie Dzieci w wielkiej bańce mydlanej to nie lada przygoda urodzinowa dla każdego malucha! Bańki to taka magiczna rzecz – piękna, kolorowa, ale gdy chce się ją złapać, zabrać ze sobą – znika... A co gdyby można było podczas przyjęcia urodzinowego do takiej bańki wejść? Zobaczyć jak wygląda od środka i jak świat wygląda przez jej cienkie ścianki? Daj Dziecku szansę przekonania się na własne oczy!

Baloniaki

kolorowe

200zł

Czy wiesz, że kolorowy balonik – rurkę można skręcić tak, że będzie przypominała lwa, kwiatka, pszczółkę czy karabin?

Czytaj więcej...

Baloniaki kolorowe

200zł

Skręcanie kolorowych baloników w rozmaite kształty. Czy wiesz, że kolorowy balonik – rurkę można skręcić tak, że będzie przypominała lwa, kwiatka, pszczółkę czy karabin? Twoje Dziecko na pewno o tym wie, bo wszystkie Dzieci uwielbiają nie tylko patrzeć jak powstają kolorowe wzory, ale i się nimi bawić! Proces wypełniania balonika powietrzem, skręcania go aż do momentu powstania gotowego wzoru jest dla Dzieciaków magnetyzujący... Zresztą trudno się dziwić skoro w kilka sekund z kawałka gumy powstaje groźny zwierz albo kolorowa roślina!

Malowanie

buziek

200zł

Profesjonalne malowanie buziek. Ukochana przez Dzieci metoda by się zmienić nie do poznania!

Czytaj więcej...

Malowanie buziek

200zł

Malowanie buziek to wspaniały sposób, by nagle zmienić się w groźnego tygrysa, spidermana, księżniczkę czy jakąkolwiek inną postać. Spośród urodzinowych atrakcji ta cieszy się szczególną popularnością. Posiadamy bogaty wybór wzorów, jednak istnieje również możliwość wymyślenia własnego, co zawsze bardzo cieszy Dzieci. Wzory malowane są bezpiecznymi, przeznaczonego specjalnie do tego celu farbkami z atestem.

Tatuaże

brokatowe

200zł

Kolorowe tatuaże wykonane na bazie brokatu kosmetycznego. Wybór wzorów dla dziewczynek i chłopców.

Czytaj więcej...

Tatuaże brokatowe

200zł

Kolorowe tatuaże wykonane na bazie brokatu kosmetycznego sprawią, że przyjęcie rozbłyśnie wielobarwnym blaskiem. Bogactwo wzorów zapewni rozrywkę dzieciom (zarówno dziewczynkom, jak i chłopcom) w różnym wieku. Tatuaże zmywają się wodą z mydłem, nie uczulają. Można je wykonać na ręku, nodze, bądź innej części ciała.Mega

bańki

200zł

Wielkie bańki mydlane w najróżniejszych, zmieniających się pod wpływem wiatru kształtach, to frajda dla małych i dużych!

Czytaj więcej...

Mega bańki

200zł

Ile frajdy sprawia puszczanie baniek mydlanych... A co dopiero takich w rozmiarze xxl! Będziemy próbowac tworzyć bańki małe i duże, w przeróżnych kształtach. A może uda nam się pobić rekord, czyli nadmuchać bańkę o średnicy ponad 1,5m i prawie 4m długości? W trakcie urodzin na pewno spróbujemy nie raz!

Tworzenie

przypinek

450zł

Marzysz, aby goście wyszli z urodzin z niezapomnianą własnoręcznie wykonaną pamiątką? Zaprojektuj własną przypinkę!

Tworzenie przypinek

450zł

Marzysz, aby goście wyszli z urodzin z niezapomnianą, własnoręcznie wykonaną pamiątką? Wesoła kolorowa przypinka do zawieszenia na bluzie czy plecaku to unikatowe dzieło, które zawsze już będzie kojarzyło się z tym spotkaniem urodzinowym. Wykonanie jej to nic trudnego, każde dziecko będzie mogło zaprojektować własny niepowtarzalny wzór albo skorzystać z kilku naszych propozycji. 

Dmuchańce

urodzinowe

od350zł

Dmuchańce do skakania, zjeżdżania, nurkowania w morzu kulek - słowem jedna z ulubionych dziecięcych atrakcji!

Czyztaj więcej...

Dmuchańce urodzinowe

od350zł

Dmuchańce to duże dmuchane zabawki, po których Dzieci mogą skakać, biegać, często wypełnione kolorowymi kulkami, w których można zanurkować... W naszej ofercie znajdują się zarówno takie przeznaczone do użytku w domu, jak i te, które ze względu na swe rozmiary potrzebują dużo więcej przestrzeni. Bez względu na rozmiar wykorzystane na przyjęciu urodzinowym dmuchańce zawsze cieszą się olbrzymią popularnością stanowiąc jednocześnie świetne miejsce do spożytkowania nadmiaru dziecięcej energii! O wynajmie dmuchańców możesz przeczytać więcej tutaj.

Wata

cukrowa

350zł

Wata cukrowa to smak dzieciństwa, którego nie może zabraknąć i Twojemu Dziecku!

Czytaj więcej...

Wata cukrowa

350zł

Wata cukrowa to smak dzieciństwa, którego nie może zabraknąć i Twojemu Dziecku. My proponujemy ją w wersji tradycyjnej – białej lub nieco inaczej – w różnych wersjach kolorystycznych. Wydawana w trakcie przyjęcia urodzinowego bez limitu sprawi wiele radości zarówno Dzieciom, jak i Rodzicom.Piniata

z cukierkami

200zł

Kolorowa piniata kryje w sobie moc słodkości i emocjonującą zabawę, w której każdy coś wygrywa!

Czytaj więcej...

Piniata z cukierkami

200zł

Kolorowa piniata kryjąca w sobie moc słodkości emocjonująca zabawa, w której każdy wygrywa! Piniaty to kolorowe twory o różnorodnych kształtach z niespodzianką w środku. Najczęściej wypełnione są cukierkami, bądź innymi słodkościami lub kolorowym konfetti. Dostarczają naprawdę emocjonującej zabawy, która polega na próbach rozbicia zawieszonej nad ziemią piniaty. Szczęśliwiec, któremu się to uda zostanie nagrodzony kolorowym deszczem słodkości, które na wyścigi będą potem mogli zbierać wszyscy goście!

Fotobudka

urodzinowa

850zł

Fotobudka pozwala na zrobienie sobie śmiesznych zdjęć z wykorzystaniem licznych rekwizytów. Wydrukowane na miejscu fotografie są wspaniałą pamiątką urodzinową!

Czytaj więcej...

Fotobudka urodzinowa

850zł

Wyjątkowa atrakcja urodzinowa zarówno dla gości, jak i dla Jubilata! Każdy ma możliwość zrobienia sobie dowolnej ilości śmiesznych zdjęć z wykorzystaniem licznych rekwizytów w postaci okularów, kapeluszy i innych zabawnych dodatków. Wydrukowane na miejscu zdjęcia będą stanowiły wspaniałą pamiątkę urodzinową!

W opcji rozszerzonej istnieje mozliwość wykonania z dziećmi pamiątkowego albumu dla Jubilata (zdjęcia drukujemy wtedy podwójnie - jedno na pamiątkę dla fotografowanego, drugie wklejane z dedykacją do albumu), dobrania dodatków w konkretnym temacie i wiele innych!

Maszyna do

popcornu

350zł

Cieplutki popcorn na pewno smacznie uświetni uroczystość i na długo zapadnie w pamięć gościom!

Czytaj więcej...

Maszyna do popcornu

350zł

Maszyna do popcornu wydawanego Dzieciom na urodzinach bez limitu to ciekawa atrakcja, która na pewno smacznie uświetni uroczystość i na długo zapadnie w pamięć gościom. Za szklaną szybką ziarna popcornu podskakują i strzelają zamieniając się w pyszny biały smakołyk. Cena: 350zł /2h. Każda dodatkowa godzina: 125 zł.

Występ

magika

600zł

Pokaże iluzje przeczące grawitacji i zdrowemu rozsądkowi, ale przede wszystkim oczaruje Dzieci zdobywając ich sympatię!

Czytaj więcej...

Występ magika

600zł

Jak on to robi? Potrafi nie tylko dokonać sztuk magicznych, które przeczą zasadom grawitacji i zdrowemu rozsądkowi, ale również w magiczny sposób przykuwa uwagę Dzieci, potrafi je rozśmieszyć do łez, szczerze zachwycić i w mgnieniu oka nawiązać prawdziwą relację. Podczas 45-minutowego występu magika Dzieci biorą czynny udział w wykonywaniu sztuczek. Nieodzowna jest również pomoc Jubilata, bez którego tego dnia żadna sztuczka by się nie udała...Kolorowe

tatuaże

150zł

Kolorowe tatuaże pozwolą w mgnieniu oka wyczarować na ciele wybrane kształty i cieszyć oko na długo po zakończeniu urodzin!

Czytaj więcej...

Kolorowe tatuaże

150zł

Kolorowe tatuaże to atrakcja, którą uwielbiają zarówno maluchy, jak i starsze dzieci. Posiadamy wzory zachwycjące najmłodszych (motylki, serduszka, gwiazdki) i te skierowane do starszych (tatuażowa biżuteria, smoki, wzory przypominające prawdziwe tatuaże). Tatuaże są bezpieczne dla maluchów, działają na zasadzie naklejki – kalkomanii. Taki kolorowy tatuaż dla Dzieci stanowi świetną pamiątkę po udanej zabawie!

Strzelanie

z łuku

300zł

Strzelanie z profesjonalnego łuku sportowego dla małych i większych.

Czytaj więcej...

Strzelanie z łuku

300zł


Strzelanie z łuku
 do tarczy to świetna rozrywka dla starszych dzieci i nie tylko. Uczestnicy będą mieli możliwość wzięcia udziału w krótkim instruktarzu i spróbowania swoich sił w strzelectwie. Atrakcja świetnie uzupełnia urodziny, zwłaszcza sportowe, misja czy indiańskie.

organizacja urodzin dla dzieci | imprezy dla dzieci | urodziny dziecka | urodziny dla dzieci Warszawa | przyjęcia urodzinowe


pozostałe serwisy grupy Seraf Art & Marketing


nasi Partnerzy: