Dziękujemy! za wysłane zapytanie.
Odpowiemy najszybciej jak to możliwe, aby potwierdzić realizację urodzin.

Pozdrawiamy

Zespół Wyjątkoweurodziny.pl
Niestety! Twoje dane nie trafiły do naszej bazy danych.

Pamiętaj aby uzupełnić poprawnie wszystkie pola.

Spróbuj jeszcze raz wypełnić formularz.
Jeżeli błąd się powtórzy prosimy o kontakt pod adresem: kontakt@wyjatkoweurodziny.pl lub telefoniczny: 600889988

 
MINI
MIDI
MAXI

Skradziony Sekret
1500
1500
1500

Filmowe
1600
2500
2800

Misja: URODZINY
700
950
1300

Skarby piratów
650
950
1250

Indiańska przygoda
650
950
1250

Urodzinowe laboratorium
600
850
1100

Kosmiczna podróż
650
950
1250

W podwodnej krainie
650
950
1250

Kradzież diamentów
1300
1300
1300

Urodzinowa Mafia
1100
1100
1100

Na tropie zagadki
650
950
1250

KsiężniczkI i rycerze
650
950
1250

692 004 700

URODZINY dla dzieci bez porażek.

Zbliżają się urodziny Twojego Dziecka i zaczynasz myśleć o organizacji przyjęcia urodzinowego? Warto się do tego dobrze przygotować, żeby mieć pewność, że ten bardzo ważny dzień Twojej pociechy uda się bez niepotrzebnych wpadek, za to na długo zapadnie w pamięć Jubilata i jego gości! Dowiedz się o czym warto pomyśleć przy organizowaniu urodzinek i na co zwrócić szczególna uwagę.

Najważniejszy jest Jubilat

W tym szczególnym dniu, a zapewne sporo wcześniej pojawi się sporo pracy i związanego z nią zamieszania. Warto wtedy pamiętać, że to, co jest najważniejsze, to szczęście i radość Jubilata i pomimo tego, że pozwolenie na samodzielne decyzje często wiąże się z dodatkową pracą i czasem – pozwolić maluchowi na ich podejmowanie. Nawet najdokładniej przygotowane urodziny dla Dzieci nie będą udane, jeśli Jubilat będzie nieszczęśliwy.

 

Odpowiedni skład

Warto postarać się, żeby goście byli we w miarę przybliżonym wieku. Zbyt duży rozstrzał wiekowy utrudni znalezienie zabaw i konkursów, które byłyby zrozumiałe dla najmłodszych uczestników, a jednocześnie nie były nudne dla tych starszych. Sytuacją idealną jest taka, w której goście są w wieku Jubilata. Warto też coś wiedzieć o zaproszonych Dzieciach – jeśli wśród gości znajdują się znane w grupie przedszkolnej urwisy można od razu zwrócić na nie uwagę, zaangażować w zabawę czy do pomocy w przeprowadzaniu konkursów. Jeśli wiemy, że któreś Dziecko jest szczególnie nieśmiałe, możemy zachęcić je do zabawy powierzając jakąś funkcję czy motywując tak, żeby każdy gość bawił się jak najlepiej.

 

Nuda

Najgorszą rzeczą na urodzinach dla Dzieci jest chyba nuda. Jeśli myślisz, że Dzieci i tak same znajdą sobie jakąś zabawę możesz się srodze pomylić. Czasem ingerencja rodziców rzeczywiście nie jest potrzebna, ale zawsze warto mieć plan awaryjny. Przygotowując animacje dla Dzieci weź pod uwagę ich wiek, wielkość dostępnego do zabawy miejsca, przewidywany czas imprezy. Warto poszukać pomysłów na „pewniaki” zabawy, które zawsze wzbudzają emocje i radość Dzieci, bo to właśnie udana zabawa i brak nudy definiuje udane przyjęcie urodzinowe.

 

Żeby goście dopisali

Kolejną potencjalną wpadką jest zbyt mała liczba gości. Jeśli z 10-ciu zaproszonych pojawi się jedne czy dwóch Jubilatowi na pewno będzie przykro, a i przygotowane zabawy na niewiele się wtedy zdadzą. Jeśli nie robisz imprezy urodzinowej w domu, przy wyborze miejsca pomyśl również o tym czy rodzicom małych gości będzie łatwo dojechać do wybranego punktu. Jeśli zorganizujesz przyjęcie urodzinowe na działce 20km od miasta, szanse, że goście dopiszą są nikłe. Warto również odpowiednio wcześniej rozdać zaproszenia, aby sytuacji, gdy goście mają już zaplanowany czas, w którym chcielibyście zorganizować urodziny swojemu Dziecku.

 

Słodkie przekąski

Kolejny punkt imprezy, który powinien być dobrze przemyślany to poczęstunek. Dzieci zaangażowane w zabawę pewnie nie będą miały ochoty na siedzenie przy stole, więc serwowanie solidnego posiłku nie ma sensu. Warto przygotować coś, co Dzieciaki będą mogły chrupać w trakcie zabawy nie brudząc się przy tym zbytnio. Koniecznie dowiedz się od rodziców zaproszonych gości czy któreś z Dzieci nie ma alergii na jakieś produkty spożywcze, aby uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek.

Organizacja urodzin dla Dzieci zwykle wiąże się ze spora ilością pracy rodziców. Jeśli nie korzystasz z pomocy firm organizujących urodzinki dla Dzieci i przygotowanie przekąsek, zabaw, dekoracji i zadbanie o wszystkie inne szczegóły pozostaje na Twojej głowie i pewnie zajmie trochę czasu, ale radość i szczęście na buzi Twojego Dziecka może wynagrodzić wszelki trud. Warto jednak dobrze zaplanować imprezę i przemyśleć ją pod kątem bezpieczeństwa i możliwych słabych punktów, aby wysiłek nie poszedł na marne, za to został wynagrodzony wspaniałymi wspomnieniami radosnej zabawy, które jeszcze długo po imprezie urodzinowej będą towarzyszyć Jubilatowi i jego gościom.


powrót

organizacja urodzin dla dzieci | imprezy dla dzieci | urodziny dziecka | urodziny dla dzieci Warszawa | przyjęcia urodzinowe


pozostałe serwisy grupy Seraf Art & Marketing


nasi Partnerzy: