Dziękujemy! za wysłane zapytanie.
Odpowiemy najszybciej jak to możliwe, aby potwierdzić realizację urodzin.

Pozdrawiamy

Zespół Wyjątkoweurodziny.pl
Niestety! Twoje dane nie trafiły do naszej bazy danych.

Pamiętaj aby uzupełnić poprawnie wszystkie pola.

Spróbuj jeszcze raz wypełnić formularz.
Jeżeli błąd się powtórzy prosimy o kontakt pod adresem: kontakt@wyjatkoweurodziny.pl lub telefoniczny: 600889988

 
MINI
MIDI
MAXI

Skradziony Sekret
1500
1500
1500

Filmowe
1600
2500
2800

Misja: URODZINY
700
950
1300

Skarby piratów
650
950
1250

Indiańska przygoda
650
950
1250

Urodzinowe laboratorium
600
850
1100

Kosmiczna podróż
650
950
1250

W podwodnej krainie
650
950
1250

Kradzież diamentów
1300
1300
1300

Urodzinowa Mafia
1100
1100
1100

Na tropie zagadki
650
950
1250

KsiężniczkI i rycerze
650
950
1250

692 004 700

DLACZEGO WARTO organizować dzieciom przyjęcia urodzinowe?

Gdy zbliża się dzień urodzin Twojego dziecka być może stajesz przed dylematem: czy zorganizować przyjęcie urodzinowe dla dziecka i jego kolegów i koleżanek czy zaprosić tylko rodzinę na skromny poczęstunek, a może świętować ten dzień tylko w najbliższym gronie idąc do zoo albo wesołego miasteczka? Jest wiele równie dobrych możliwości, ale na czym tak naprawdę Twoje Dziecko skorzysta najbardziej?

Jeśli urodziny Twojego dziecka wypadają w wakacje i zwykle spędzacie je przy stole z rodziną – warto zadbać, żeby był też czas na zabawę urodzinową z rówieśnikami. W dzieciństwie nabywamy schematy zachowań, uczymy się też zwyczajów, które potem towarzyszą nam przez całe życie. Jeśli więc nie chcesz, aby urodziny kojarzyły się wyłącznie z suto zastawianym stołem i towarzystwem opiekunów, w każdym razie osób dużo starszych, to warto zadbać o to już teraz. Twoje Dziecko na pewno skorzysta na takiej organizacji urodzin, a korzyści płynące z tego wydarzenia mogą być naprawdę liczne:

Umiejętności społeczne

Spotkanie w gronie rówieśników pod okiem rodziców, to świetny moment na naukę umiejętności społecznych. Wraz z pójściem do przedszkola Dziecko na dobre muszą oswoić się z myślą, że wokół są inne Dzieci, które również potrzebują uwagi opiekuna, a zaspokajanie własnych potrzeb może czasem okazać się mniej ważne niż korzyści wynikające ze współpracy czy wspólnej zabawy. Dodatkowo urodziny to dobra okazją, żeby pokazywać Dziecku na czym polegają obowiązki gospodyni czy gospodarza. Zaproszenie do stołu czy odprowadzenie gości go drzwi może być powodem do dumy Dziecka, które poczuje się ważne i dowartościowane sprawdzeniem się w „dorosłej roli”.

Poczuć się wyjątkowo

Każdy z nas lubi czasem poczuć się zupełnie wyjątkowo. Dla Dzieci jest to szczególnie ważne, bo rozwija poczucie własnej wartości, pozwala w bezpiecznych warunkach sprawdzić rolę lidera grupy, a przed wszystkim jest bardzo wspierające. Dlatego organizacja urodzin dla Dzieci powinna być tak pomyślana, żeby jubilat w szczególny sposób został wyróżniony – jego miejsce może być oznaczone specjalną zastawą, może nosić atrybuty jubilata (koronę, specjalną peleryną czy co sobie wymyśli) czy jako mieć prawo jako pierwszy wypróbować przygotowane na urodziny atrakcje.

Nauka poprzez zabawę

Na urodziny warto przygotować kilka zabaw, gier czy konkursów, które uprzyjemnią czas, a dobrze dobrane będą też wspierać rozwój dzieciaków. Warto jednak pamiętać, że głównym celem jest dobra zabawa, a animacje dla dzieci nie powinny być nastawione tylko i wyłącznie na korzyści poznawcze. Koniec końców każda zabawa w bezpiecznych ramach wyznaczanych przez opiekuna czegoś uczy – współpracy, przestrzegania zasad czy przeżywania radości i porażek związanych z rywalizacją.

Zawieranie nowych przyjaźni

Wszelkie imprezy dla dzieci to świetna okazja do zawierania nowych przyjaźni. Taka możliwość spotkania poza przedszkolem czy szkołą może sprawić, że wcześniej niezauważany kolega z grupy czy klasy okaże się najlepszym kompanem zabaw. Dodatkowo zwiększa to szanse, że inne dzieci odwdzięczą się zaproszeniem na swoje przyjęcie urodzinowe, co zawsze stanowi miłe wyróżnienie.

Korzyści dla Mamy i Taty

Pomimo tego, że organizacja urodzin dla dzieci jest zwykle sporym wysiłkiem dla rodziców, to oni również mogą na tym skorzystać. Poza bezcenną radością Dziecka jakie niesie ze sobą przyjęcie urodzinowe, rodzice mogą poznać innych rodziców kolegów i koleżanek z grupy rówieśniczej ich pociechy. Może się to wydać zaskakujące, ale często rodzice dzieci chodzących do tego samego przedszkola czy szkoły nie znają się nawzajem. A szkoda! Razem można dużo więcej i są to korzyści zarówno w kwestii forsowania pomysłów w przedszkolu czy szkole, jak i w codziennej opiece and dzieckiem i wymianie informacji, rad, czy zwykłego poplotkowania, gdy Dzieci razem się bawią.

O tym jak zorganizować fajne urodziny dla dziecka możesz przeczytać tutaj.


powrót

organizacja urodzin dla dzieci | imprezy dla dzieci | urodziny dziecka | urodziny dla dzieci Warszawa | przyjęcia urodzinowe


pozostałe serwisy grupy Seraf Art & Marketing


nasi Partnerzy: