Dziękujemy! za wysłane zapytanie.
Odpowiemy najszybciej jak to możliwe, aby potwierdzić realizację urodzin.

Pozdrawiamy

Zespół Wyjątkoweurodziny.pl
Niestety! Twoje dane nie trafiły do naszej bazy danych.

Pamiętaj aby uzupełnić poprawnie wszystkie pola.

Spróbuj jeszcze raz wypełnić formularz.
Jeżeli błąd się powtórzy prosimy o kontakt pod adresem: kontakt@wyjatkoweurodziny.pl lub telefoniczny: 600889988

 
MINI
MIDI
MAXI

Skradziony Sekret
1500
1500
1500

Filmowe
1600
2500
2800

Misja: URODZINY
700
950
1300

Skarby piratów
650
950
1250

Indiańska przygoda
650
950
1250

Urodzinowe laboratorium
600
850
1100

Kosmiczna podróż
650
950
1250

W podwodnej krainie
650
950
1250

Gry miejskie
650
950
1900

Kradzież diamentów
1300
1300
1300

Urodzinowa Mafia
1100
1100
1100

Na tropie zagadki
650
950
1250

KsiężniczkI i rycerze
650
950
1250

Warsztaty kosmetyczne
650
950
1250

692 004 700

GDZIE na urodzinki, czyli pomysły miejsc na fajne urodziny dla dzieci.

Nie wiesz gdzie zorganizować przyjęcie urodzinowe dla dziecka? Rozważasz różne opcje, ale trudno Ci się na którąś zdecydować. Pomożemy w podjęciu decyzji analizując plusy i minusy różnych miejsc na urodziny dla dziecka!

Organizacja urodzin w przedszkolu

Większość przedszkoli dopuszcza możliwość organizacji urodzin w trakcie dnia bądź udostępnia sale popołudniu. W pierwszej opcji urodziny są zwykle prowadzone przez wychowawczynie – w czasie podwieczorku składane są jubilatowi życzenia, rozdawany jest tort, ewentualnie prowadzone jakieś animacje urodzinowe. Ponieważ ogólnie dzień wygląda podobnie do innych (ta sama sala, ci sami koledzy i koleżanki, te same panie prowadzące) dzieciaki szybko mogą zapomnieć, o co tak naprawdę w tym „zamieszaniu” chodzi. W drugiej opcji, gdy wynajmujesz tylko salę, sytuacja może mieć się znacznie lepiej. Warto jednak dobrze przygotować się do zadania – dowiedzieć się jakie trudności są związane z tą akurat grupa, na co zwrócić szczególną uwagę, jakie animacje dla dzieci lubią. Ponieważ grupy przedszkole liczą zwykle sporo dzieciaków warto tez poprosić panie z przedszkola, ewentualnie inne osoby, o pomoc, bo zapanowanie nad dużą grupą przedszkolaków może stanowić wyzwanie.

Plusy

 • Miejsce dostosowane do potrzeb Dzieciaków – są zabawki, które można wykorzystać w zabawach urodzinowych 
 • Możliwość skorzystanie z pomocy doświadczonych wychowawczyńPrzestrzenna sala nie tylko pozwala na swobodną zabawę, ale, co najważniejsze, jest bezpieczna
 • Dzieci są od razu na miejscu, co oszczędza kłopotu z dowozem rodzicomTwoje Dziecko nie musi wybierać kogo zaprosi, a kogo nie – wszyscy się zmieszczą!

Minusy

 • Nad tak liczną grupą może być trudno zapanować
 • Jeśli nie skorzystasz z cateringu, możesz mieć kłopot z dowozem i rozłożeniem poczęstunku (dzieci cały czas będą w sali)
 • Zbyt duża ilość zabawek w sali przedszkolnej może sprawić, że Dzieci się rozproszą
 • Przyjęcie musi odbyć się w ciągu tygodnia, co może kolidować z Twoimi godzinami pracy

 

Dziecięce urodziny w domu

Organizacja urodzin w domu, to chyba najpopularniejszy sposób urządzania przyjęć dla maluchów. Ma wiele plusów w postaci braku kosztów za wynajem miejsca, wygody, braku uzależnień od osób trzecich. Jednak zanim zdecydujesz się na ten krok zadbaj o szczegóły zapewniające bezpieczeństwo. Zastanów się gdzie zorganizujesz przestrzeń do zabawy – warto poodsuwać meble, usunąć przedmioty, które w radosnej zabawie mogą zostać zrzucone bądź zniszczone; zadbać o antypoślizgowe podłoże (wykładzina, dywan lub kapcie dla gości), słowem pozabezpieczać wszystkie miejsca, które mogłyby sprzyjać wypadkom. Przy doborze urodzinowego menu warto tez dowiedzieć się czy któreś z Dzieci nie ma alergii na określone produkty. Organizacja urodzin dla dzieci w domu może być za to dobrym momentem na naukę dobrych manier. Twoje Dziecko będzie się czuło swobodnie w domu, co może sprzyjać bezstresowej nauce przyjmowania i żegnania gości, przygotowywania stołu itp.

Plusy

 • Organizacja urodzin dla dziecka w domu obniża ich koszt o cenę wynajmu zewnętrznej sali
 • W domu dziecko będzie się czuło bezpiecznie i pewnie, co jest ważne zwłaszcza dla Dzieci mniej śmiałych
 • Zaproszenie określonych Dzieci zawęża więź między nimi a Jubilatem, ułatwia nawiązywanie przyjaźni

Minusy

 • Ze względu na konieczność zorganizowania odpowiedniej przestrzeni, impreza urodzinowa dla dziecka może się wiązać z koniecznością sporego przemeblowania mieszkania
 • Jest to stosunkowo duże przedsięwzięcie, które może pochłonąć sporo czasu i sił zarówno przed na przygotowanie, jak i po na sprzątanie
 • Jeśli dysponujesz niewielki mieszkaniem, może się okazać, że trzeba będzie zredukować liczbę gości

 

Urodzinki na świeżym powietrzu

Jeśli planujesz zorganizować urodziny dla swojego dziecka w cieplejszej połowie roku, może warto rozważyć opcję urodzin na świeżym powietrzu. Jest to dobry pomysł zwłaszcza jeśli Twoja pociecha ma dużo energii – na dworze można się wyszaleć, wybiegać bez ryzyka potrącenia czy zrzucenia czegoś z szafki. Plusem jest też fakt, że po takich urodzinach jest zwykle mniej sprzątania. Żeby jednak móc zorganizować takie urodziny dla Dziecka, trzeba dysponować ogrodem bądź inna ogrodzoną przestrzenią. Urządzanie urodzin w parku, choć możliwe, jest dość ryzykowne ze względu na ciągłą konieczność sprawdzania czy jakieś Dziecko się nie oddala. Trzeba też dokładnie zastanowić się nad wszelkiego rodzaju niebezpieczeństwami, jakie mogą czyhać na Dzieci (oczka wodne, studnie, otwarte garaże itp.). Spora przestrzeń daje za to możliwość wykorzystania swobodnego ruchu, gier i konkursów, których przeprowadzenie w pomieszczeniu byłoby niemożliwe.

Plusy

 • Zabawa na świeży powietrzu jest zdrowa i daje dużo radości
 • Ze względu na większą ilość miejsc niż w domu, będziesz mieć więcej możliwość jeśli chodzi o organizację gier i konkursów urodzinowych
 • Po takie imprezie zwykle jest mniej sprzątania

Minusy

 • Musisz mieć dostęp do takiej przestrzeni – najlepiej ogród lub działkę, choć to drugie rozwiązanie może znacznie utrudnić gościom dojazd
 • Takie urodziny można zorganizować tylko w ciepłej połowie roku
 • Musisz mieć przygotowany plan B, w razie gdyby warunki pogodowe uniemożliwiły zabawę na dworze

 

Przyjęcie urodzinowe w sali zabaw

Sal zabaw jest wiele, na pewno kilka znajdzie się w Twojej okolicy. Dla Dzieci jest to na pewno ciekawe rozwiązanie, a doświadczeni animatorzy zadbają o to, żeby nikt się nie nudził. Zanim zdecydujesz się na jakieś miejsce warto sprawdzić ofertę wszystkich okolicznych punktów i porównać je pod kątem ceny, tego co zawiera oraz jakości obsługi. W miarę możliwości warto poszukać opinii innych rodziców na temat tego miejsca. Dobrym pomysłem jest też wybranie się z Dzieckiem do takie sali zabaw – na własnej skórze będzie mogło wypróbować zabawy, oswoić się z miejscem, a po jego minie zobaczysz czy warto przyjść tam jeszcze raz.

Plusy

 • Znacznie zaoszczędza to Twój czas – w zależności od wyboru opcji większością spraw zajmie się za Ciebie sala zabaw
 • Sale zabaw zwykle urządzone są kolorowo, w przyjemny dla okaz sposób, co samo w sobie może stanowić dla Dzieci atrakcję
 • Zwykle istnieje możliwość wynajęcia animatora, który będzie miał gotowe animacje urodzinowe do przeprowadzenia

Minusy

 • Takie urodziny zwykle istotnie zwielokrotniają kosztyMasz ograniczony wpływ na to, jak realnie wygląda impreza (możesz wybierać spośród gotowych pakietów i opcji urodzinowych, musisz polegać na kompetencji i zaangażowaniu animatora, dostępności terminów)
 • Na takich urodzinach zwykle problemem są przekąski, zwłaszcza jeśli zależy Ci na zdrowych smakołykach lub niedużym koszcie

 

Inne propozycje miejsc na animacje urodzinowe

Pozostaje jeszcze opcja zorganizowania urodzin w niestandardowym miejscu. Może być to miejsce związane z zainteresowaniami Dziecka, jak np. stadnina koni, kino lub zupełna niespodzianka, jak np. fabryka cukierków czy pole paintballowe. Możliwości jest wiele, jednak zwykle taka opcja wiąże się z dużo większym nakładem pracy i czasu, które trzeba włożyć w znalezienie odpowiedniego miejsca. Możesz również skorzystać z pomocy firm zajmujących się organizacją urodzin dla dzieci, co może choć nie musi wiązać się z większymi kosztami. Bez względu na wybrana opcję takie urodziny ze względu na swą wyjątkowość na pewno pozostaną niezapomniane, a Twoje Dziecko będzie mogło z dumą mówić, że nikt inny z grupy czy klasy takich urodzin nie miał.

Plusy

 • Niepowtarzalność pomysłu sprawi, że Twoje Dziecko i jego goście będą wspominać te urodziny jeszcze długo potem
 • W takich miejscach zwykle oferowane są gotowe pakiety urodzinowe, co daje da Ci możliwość, by podczas samej imprezy aktywnie w niej uczestniczyć zamiast martwić się o jedzenie, konkursy itp.
 • Proponowanie Dziecku niebanalnych zajęć sprzyja rozwojowi i pobudza kreatywność, kto wie czy po takich urodzinach maluch nie odkryje swojej pasji, która będzie mu towarzyszyć przez kolejne lata?

Minusy

 • Jest to na pewno droższa opcja urodzinowa w porównaniu np. do skromnego przyjęcia w domu
 • Termin urodzin jest uzależniony od dostępności miejsca
 • Warunkiem dobrej imprezy jest doświadczony animator, który będzie umiał dostosować atrakcję do grupy tak, by wszystkie Dzieci bez względu na zainteresowania dobrze się bawiły.

Warto rozważyć wszystkie plusy i minusy różnych miejsc urodzinowych pod kątem Twojego Dziecka i Twoich preferencji oraz możliwości finansowo – czasowych. W końcu urodziny zdarzają się raz w roku – niech będą naprawdę niezapomniana przygodą!


powrót

organizacja urodzin dla dzieci | imprezy dla dzieci | urodziny dziecka | urodziny dla dzieci Warszawa | przyjęcia urodzinowe


pozostałe serwisy grupy Seraf Art & Marketing


nasi Partnerzy: